Задать город Хмельницкий по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Альберт, або найвища форма страти в Хмельницком

Альберт, або найвища форма страти

Хмельницкий, 29 января 2017 г, 19:00
Хмельницький академічний обласний театр ляльок Хмельницький академічний обласний театр ляльок
ул.Проскуровская , 46
Хмельницкий
+380445905555
Продажа закрыта
ВПЕРШЕ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ! АЛЬБЕРТ, АБО НАЙВИЩА ФОРМА СТРАТИ ідея проекту: Оля Михайлюктекст, голос: Юрій Андрухович / голос: Уляна Горбачевська / контрабас, голос: Марк Токар графіка: Анатолій Бєлов / відео: vj-group «CUBE» / звук: Віктор Новожилов «Альберт» — геніальний шахрай. Опинившись в результаті своїх афер і фокусів в карцері, він виявляє, що в нього не лишилося нічого, крім душі. Тоді він вирішує віддати її дияволу, аби уникнути смертної кари. Однак підписана кров'ю угода не спрацьовує.Вистава поєднує в собі текст, виконуваний самим автором, з ілюстраціями, і не лише графічними, але й музичними — від автентики до фрі-джазу. Письменник Юрій Андрухович, музиканти Уляна Горбачевська/Марк Токар й художники Анатолій Бєлов/vj-group CUBE постійно взаємодіють наживо, і кожен визнає право партнера на несподіване соло. Твір не має застиглої форми. Режисерка Оля Михайлюк запевняє, що в січні ми зможемо побачити нову версію: «Буде більше чорного гумору. І більше світла. Будуть ще ілюстрації. Тобто в нашому чорно-білому з’явиться більше відтінків. Є ідеї щодо нових поетично-музичних рішень. «Альберт» зібрав таких різних, надзвичайно талановитих і самостійних в своїй творчості особистостей, що можна бути впевненим – нудно не буде».Прем’єрні покази «Альберта» відбулися на великих українських фестивалях — АртПоле, Meridian Czernowitz та ГогольFest. А його перший тур Україною припав на період, коли розгорнулися події Майдану. Так, 21 лютого’2014 «Альберт» був єдиною виставою, яку не відмінили в Києві. В той вечір був аншлаг. В травні 2014 р. «Альберт» відбувся у форматі просто неба у Львові — в місті, де, за твором Юрія Андруховича, відбувалася страта головного героя. Потреби в декораціях не було — старі львівські будинки та Домініканський собор стали набагато цікавішим обрамленням твору. У вересні 2015 в рамках Міжнародного фестивалю MitOst відбулася прем’єра вистави німецькою мовою.Юрій Андрухович: Ідея поєднати саме цей текст із саме такими виконавцями та саме такою візуалізацією — це щось більше і значніше, ніж режисура. Це створення особливого мистецького синтезу, відкривання потаємних можливостей тексту, про які не здогадувався навіть я, його автор.У Хмельницькому завершиться всеукраїнський тур «Альберта», що також відвідає Луцьк, Київ, Харків, Запоріжжя і Маріуполь.Партнери у Хмельницькому: Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької ОДА, Поділля story, ХМСК «Проскурівський колекціонер», Бодрая корова, Книгарня Є.

Заказать и купить билеты на Альберт, або найвища форма страти можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Альберт, або найвища форма страти в Хмельницком состоится 29 января 2017 г, 19:00, Хмельницький академічний обласний театр ляльок.

ВПЕРШЕ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ! АЛЬБЕРТ, АБО НАЙВИЩА ФОРМА СТРАТИ
ідея проекту: Оля Михайлюк
текст, голос: Юрій Андрухович / голос: Уляна Горбачевська / контрабас, голос: Марк Токар
графіка: Анатолій Бєлов / відео: vj-group «CUBE» / звук: Віктор Новожилов

«Альберт» — геніальний шахрай. Опинившись в результаті своїх афер і фокусів в карцері, він виявляє, що в нього не лишилося нічого, крім душі. Тоді він вирішує віддати її дияволу, аби уникнути смертної кари. Однак підписана кров'ю угода не спрацьовує.
Вистава поєднує в собі текст, виконуваний самим автором, з ілюстраціями, і не лише графічними, але й музичними — від автентики до фрі-джазу. Письменник Юрій Андрухович, музиканти Уляна Горбачевська/Марк Токар й художники Анатолій Бєлов/vj-group CUBE постійно взаємодіють наживо, і кожен визнає право партнера на несподіване соло. Твір не має застиглої форми. Режисерка Оля Михайлюк запевняє, що в січні ми зможемо побачити нову версію: «Буде більше чорного гумору. І більше світла. Будуть ще ілюстрації. Тобто в нашому чорно-білому з’явиться більше відтінків. Є ідеї щодо нових поетично-музичних рішень. «Альберт» зібрав таких різних, надзвичайно талановитих і самостійних в своїй творчості особистостей, що можна бути впевненим – нудно не буде».
Прем’єрні покази «Альберта» відбулися на великих українських фестивалях — АртПоле, Meridian Czernowitz та ГогольFest. А його перший тур Україною припав на період, коли розгорнулися події Майдану. Так, 21 лютого’2014 «Альберт» був єдиною виставою, яку не відмінили в Києві. В той вечір був аншлаг. В травні 2014 р. «Альберт» відбувся у форматі просто неба у Львові — в місті, де, за твором Юрія Андруховича, відбувалася страта головного героя. Потреби в декораціях не було — старі львівські будинки та Домініканський собор стали набагато цікавішим обрамленням твору. У вересні 2015 в рамках Міжнародного фестивалю MitOst відбулася прем’єра вистави німецькою мовою.
Юрій Андрухович: Ідея поєднати саме цей текст із саме такими виконавцями та саме такою візуалізацією — це щось більше і значніше, ніж режисура. Це створення особливого мистецького синтезу, відкривання потаємних можливостей тексту, про які не здогадувався навіть я, його автор.
У Хмельницькому завершиться всеукраїнський тур «Альберта», що також відвідає Луцьк, Київ, Харків, Запоріжжя і Маріуполь.
Партнери у Хмельницькому: Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької ОДА, Поділля story, ХМСК «Проскурівський колекціонер», Бодрая корова, Книгарня Є.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber