Задать город Хмельницкий по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Фикси Шоу 3 часть. Спасатели времени в Хмельницком - 1

Фикси Шоу 3 часть. Спасатели времени

Хмельницкий, 27 декабря 2016 г, 18:00
Филармония Филармония
ул. Гагарина, 7
Хмельницкий
+380445905555
Продажа закрыта
НОВОРІЧНЕ ФІКСІ ШОУ «РЯТІВНИКИ ЧАСУ» Герої мультиплікаційного серіалу «Фіксіки», від яких у захваті мільйони дітей, — Файєр, Вєрта, Шпуля та Ігрек, а також Сімка, Нолик і Дім Дімич — збирають усіх допитливих дітлахів на веселі новорічні пригоди! Що таке «Новорічне Фіксі ШОУ»? Це - єдине ліцензійне шоу від творців мультфільму «Фіксіки». На думку дітей і дорослих, дана інтерактивна вистава «хеппенінг» є абсолютним хітом та найнезвичайнішим заходом в історії новорічних свят. Новий рік — час загадувати бажання, мріяти, чекати подарунки під ялинкою та, звісно ж, веселитись! Дім Дімич разом зі своїми друзями Фіксіками — Сімкою, Ноликом, Файєром, Ігреком, Вєртою та Шпулею — теж хотіли мріяти і загадувати бажання. Та хіба це можливо, коли найголовніший у світі Годинник раптом зламався!? Лиходії, руйнівники всіх приладів і пристроїв — Пил, Іржа і Коротке Замикання — просто нещадні, особливо під керівництвом Генерала Бота. Дідус з таким складним завданням наодинці не впорається. На допомогу йому приходять добрі й винахідливі Фіксіки зі своїм Суперпомогатором та хоробрі маленькі глядачі, які знаходяться у залі. У них все вийде, і Новий Рік настане вчасно! А як саме наші герої впораються з цілою армією негідників і полагодять найголовніший Годинник, дивіться у новій захоплюючій новорічній виставі «Рятівники Часу»! Що особливого у «Новорічному Фіксі ШОУ»? - 6 гіперреалістичних фіксіків понад два метри заввишки на сцені будуть радувати дітей протягом цілої години.- Фіксіки — найрейтинговіші мультяшні герої, популярні в Україні та в понад 90 країнах світу.- Голоси Фіксіків — справжні, вони говорять на сцені так само, як на екрані.- Яскраві декорації та спецефекти подарують глядачам незабутні враження.- Кожен глядач зможе взяти участь в новорічних пригодах мультяшних героїв безпосередньо під час вистави й відчути себе потрібним та незамінним. 27 грудня 2016 р., о 18:00 – Філармонія Програма розрахована на дітей віком від 3-х до 10-ти років тривалість 1 година. Вистава йде українською мовою. Діючі персонажі: Файєр, Вєрта, Шпуля, Ігрек, Сімка, Нолик, Дім Дімич, Пил, Іржа, Коротке Замикання, Генерал Бот. Подаруйте дітям радість! Приходьте на дивовижне «Новорічне Фіксі Шоу»! P.S. Компанія «Like PRO» та ТМ «Найкращі дитячі проекти 100%» — це понад 600 вистав по всьому світу. Ми пропонуємо глядачам кращі ліцензійні дитячі шоу в Україні та країнах Європи.
Заказать и купить билеты на Фикси Шоу 3 часть. Спасатели времени можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Фикси Шоу 3 часть. Спасатели времени в Хмельницком состоится 27 декабря 2016 г, 18:00, Филармония.

НОВОРІЧНЕ ФІКСІ ШОУ «РЯТІВНИКИ ЧАСУ»

Герої мультиплікаційного серіалу «Фіксіки», від яких у захваті мільйони дітей, — Файєр, Вєрта, Шпуля та Ігрек, а також Сімка, Нолик і Дім Дімич — збирають усіх допитливих дітлахів на веселі новорічні пригоди!

Що таке «Новорічне Фіксі ШОУ»?

Це - єдине ліцензійне шоу від творців мультфільму «Фіксіки». На думку дітей і дорослих, дана інтерактивна вистава «хеппенінг» є абсолютним хітом та найнезвичайнішим заходом в історії новорічних свят.

Новий рік — час загадувати бажання, мріяти, чекати подарунки під ялинкою та, звісно ж, веселитись! Дім Дімич разом зі своїми друзями Фіксіками — Сімкою, Ноликом, Файєром, Ігреком, Вєртою та Шпулею — теж хотіли мріяти і загадувати бажання. Та хіба це можливо, коли найголовніший у світі Годинник раптом зламався!? Лиходії, руйнівники всіх приладів і пристроїв — Пил, Іржа і Коротке Замикання — просто нещадні, особливо під керівництвом Генерала Бота. Дідус з таким складним завданням наодинці не впорається. На допомогу йому приходять добрі й винахідливі Фіксіки зі своїм Суперпомогатором та хоробрі маленькі глядачі, які знаходяться у залі. У них все вийде, і Новий Рік настане вчасно! А як саме наші герої впораються з цілою армією негідників і полагодять найголовніший Годинник, дивіться у новій захоплюючій новорічній виставі «Рятівники Часу»!

Що особливого у «Новорічному Фіксі ШОУ»?

- 6 гіперреалістичних фіксіків понад два метри заввишки на сцені будуть радувати дітей протягом цілої години.
- Фіксіки — найрейтинговіші мультяшні герої, популярні в Україні та в понад 90 країнах світу.
- Голоси Фіксіків — справжні, вони говорять на сцені так само, як на екрані.
- Яскраві декорації та спецефекти подарують глядачам незабутні враження.
- Кожен глядач зможе взяти участь в новорічних пригодах мультяшних героїв безпосередньо під час вистави й відчути себе потрібним та незамінним.

27 грудня 2016 р., о 18:00 – Філармонія

Програма розрахована на дітей віком від 3-х до 10-ти років тривалість 1 година. Вистава йде українською мовою.

Діючі персонажі: Файєр, Вєрта, Шпуля, Ігрек, Сімка, Нолик, Дім Дімич, Пил, Іржа, Коротке Замикання, Генерал Бот.

Подаруйте дітям радість! Приходьте на дивовижне «Новорічне Фіксі Шоу»!

P.S. Компанія «Like PRO» та ТМ «Найкращі дитячі проекти 100%» — це понад 600 вистав по всьому світу. Ми пропонуємо глядачам кращі ліцензійні дитячі шоу в Україні та країнах Європи.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber