Задать город Хмельницкий по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Маленькая Ведьмочка в Хмельницком - 1

Маленькая Ведьмочка

Хмельницкий, 20 ноября 2016 г, 14:00
Филармония Филармония
ул. Гагарина, 7
Хмельницкий
+380445905555
50 - 250 грн. UAH 525
Отменено
Маленька ВідьмочкаГастролі Першого академічного українського театру для дітей та юнацтваЗа казкою Отфріда ПройслераІнсценізація В. Глазковапереклад О. БашіМагічна казка для дітей та дорослих на 2 діїРежисер-постановник Валерій КоломієцьХудожник-постановник Дарія Зав'яловаКомпозитор з.д.м. України Юрій СаєнкоХореографія, пластика Сергій КачураМагія Олександр КульматицькийХудожники зі світла Світлана Коренькова, Богдан СидірАсистент режисера засл. арт. України Олена БашаЧи готові Ви разом із Маленькою Бабою-Ягою поринути у світ пригод та магії? Пройти усі містичні випробування? Якщо так, то Вам – до нас!За українською міфологією Баба-Яга – родоначальниця і предкиня усіх відьом у світі. А наша Маленька Відьмочка ще тільки вчиться чародійству і наполегливо готується до іспитів, щоб стати справжньою відьмою. Їй допомагає вірний друг – Ворон Абрахамс, а зла Тітка Румпумпель створює перешкоди. Та Маленька Відьмочка ладна усе подолати, аби тільки потрапити в омріяний світ дорослих відьом, танцювати разом з ними у Вальпургієву ніч на горі Блоксберг…А можливо, треба залишитися серед людей і допомагати їм у біді своїм добрим чаклунством? Який шлях обере для себе Маленька Баба-Яга? Подивимось!Вистава орієнтована на дітей віком від 6 років.Маленька Баба-Яга Наталія Алексеєнко, Христина СапаВорон Богдан Балко, Дмитро БартковРумпумпель, Відьма засл. арт. України Олена Баша, Марія СамсоноваГоловна відьма, вона ж Перша старенька Лариса Діденко, Леся Шкап'якЛісова відьма, вона ж Друга старенька засл. арт. України Ольга Гапа, Катерина РасінаБолотяна відьма, вона ж Третя старенька Богдана Бончук, Олена КриловаГрозова відьма, вона ж Друга купувальниця Любов Кузь, Ірина КухарськаСільська відьма, вона ж Перша купувальниця Тетяна Захарова, Марія СтанькевичКвіткарка Наталія Мазур, Христина СапаЛісничий, він же Роззява, він же Точильник Василь Баліцький, Василь КогутОтаман, він же Дешевий Якоб Олександр ТрифонюкВеселун, він же Продавець каштанів Василь Василик, Михайло ПонзельПродавець Михайло Понзель, Роман Скоровський


Возврат денег за купленные билеты будет производиться в местах покупки.

Заказать и купить билеты на Маленькая Ведьмочка можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Спектакль Маленькая Ведьмочка в Хмельницком состоится 20 ноября 2016 г, 14:00.

Маленька Відьмочка

Гастролі Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва
За казкою Отфріда Пройслера
Інсценізація В. Глазкова
переклад О. Баші

Магічна казка для дітей та дорослих на 2 дії

Режисер-постановник Валерій Коломієць
Художник-постановник Дарія Зав'ялова
Композитор з.д.м. України Юрій Саєнко
Хореографія, пластика Сергій Качура
Магія Олександр Кульматицький
Художники зі світла Світлана Коренькова, Богдан Сидір
Асистент режисера засл. арт. України Олена Баша

Чи готові Ви разом із Маленькою Бабою-Ягою поринути у світ пригод та магії? Пройти усі містичні випробування? Якщо так, то Вам – до нас!
За українською міфологією Баба-Яга – родоначальниця і предкиня усіх відьом у світі. А наша Маленька Відьмочка ще тільки вчиться чародійству і наполегливо готується до іспитів, щоб стати справжньою відьмою. Їй допомагає вірний друг – Ворон Абрахамс, а зла Тітка Румпумпель створює перешкоди. Та Маленька Відьмочка ладна усе подолати, аби тільки потрапити в омріяний світ дорослих відьом, танцювати разом з ними у Вальпургієву ніч на горі Блоксберг…
А можливо, треба залишитися серед людей і допомагати їм у біді своїм добрим чаклунством? Який шлях обере для себе Маленька Баба-Яга? Подивимось!

Вистава орієнтована на дітей віком від 6 років.

Маленька Баба-Яга Наталія Алексеєнко, Христина Сапа
Ворон Богдан Балко, Дмитро Бартков
Румпумпель, Відьма засл. арт. України Олена Баша, Марія Самсонова
Головна відьма, вона ж Перша старенька Лариса Діденко, Леся Шкап'як
Лісова відьма, вона ж Друга старенька засл. арт. України Ольга Гапа, Катерина Расіна
Болотяна відьма, вона ж Третя старенька Богдана Бончук, Олена Крилова
Грозова відьма, вона ж Друга купувальниця Любов Кузь, Ірина Кухарська
Сільська відьма, вона ж Перша купувальниця Тетяна Захарова, Марія Станькевич
Квіткарка Наталія Мазур, Христина Сапа
Лісничий, він же Роззява, він же Точильник Василь Баліцький, Василь Когут
Отаман, він же Дешевий Якоб Олександр Трифонюк
Веселун, він же Продавець каштанів Василь Василик, Михайло Понзель
Продавець Михайло Понзель, Роман Скоровський

 
Подпишись на KARABAS.COM в Telegram