Задать город Хмельницкий по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт ManSound в Хмельницком - 1

ManSound

Хмельницкий, 13 февраля 2015 г, 19:00
Хмельницкий областной украинский музыкально-драматический театр имени Михаила Старицкого Хмельницкий областной украинский музыкально-драматический театр имени Михаила Старицкого
вул. Гагаріна, 7
Хмельницкий
+380445905555
Продажа закрыта
ManSound Голоси, які підкорили світ ЖИВИЙ ЗВУК ManSound - український вокальний бренд, відомий своїм фірмовим а-капельним виконанням, що підкорює слухачів з перших миттєвостей. ManSound - це шість голосів, знайомих сотням тисяч шанувальників у всьому світі: тенори Володимир Сухін, Вілен Кільченко, Юрій Роменський, Сергій Харченко, баритон В'ячеслав Рубель і бас Рубен Толмачов. Золотий фонд репертуару колективу - аранжування кращої музики в різних стилях і жанрах: від Баха до Стіві Вандера, від українських народних пісень і знаменитих "спірічуелс" - до джазових стандартів. Концерт порадує всіх любителів класики, джазу, народних пісень і популярної музики, адже шість вокалістів замінюють на сцені цілий оркестр! Це унікальна колекція "фірмових" і сучасних композицій. Слова не в силах передати той потік енергії, яскравість, неповторність виконання ManSound будь-якого твору. Вони співають глибоко, чисто, щиро, об'ємно, зворушливо, проникливо... Ціна квитка - від 100 грн.

Заказать и купить билеты на ManSound можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт ManSound в Хмельницком состоится 13 февраля 2015 г, 19:00, Хмельницкий областной украинский музыкально-драматический театр имени Михаила Старицкого.

ManSound

Голоси, які підкорили світ

ЖИВИЙ ЗВУК

ManSound - український вокальний бренд, відомий своїм фірмовим а-капельним виконанням, що підкорює слухачів з перших миттєвостей.

ManSound - це шість голосів, знайомих сотням тисяч шанувальників у всьому світі: тенори Володимир Сухін, Вілен Кільченко, Юрій Роменський, Сергій Харченко, баритон В'ячеслав Рубель і бас Рубен Толмачов. Золотий фонд репертуару колективу - аранжування кращої музики в різних стилях і жанрах: від Баха до Стіві Вандера, від українських народних пісень і знаменитих "спірічуелс" - до джазових стандартів.

Концерт порадує всіх любителів класики, джазу, народних пісень і популярної музики, адже шість вокалістів замінюють на сцені цілий оркестр! Це унікальна колекція "фірмових" і сучасних композицій.

Слова не в силах передати той потік енергії, яскравість, неповторність виконання ManSound будь-якого твору. Вони співають глибоко, чисто, щиро, об'ємно, зворушливо, проникливо...

Ціна квитка - від 100 грн.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber