X
Задать город Хмельницкий по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт РОК-Симфония / Rock Symphony в Хмельницком - 1

РОК-Симфония / Rock Symphony

Хмельницкий, 29 марта 2018 г, 19:00
Филармония Филармония
ул. Гагарина, 7
Хмельницкий
+380445905555
Продажа закрыта
concert ROCK SYMPHONYколи 160 АТРИСТІВ НА СЦЕНІ об'єднуються, створюючи єдине звукове поле, усе це пробиває наскрізь!ROCK SYMPHONY – єдиний монолітний твір. Сценографія, режисура та спецефекти забезпечують неповторне сприйняття музики, відчуття драматургії, закладеної в ній. Під час перформенсу ніщо неподільно.Глядачі стають учасниками події. Непередавана атмосфера єднає усіх у грандіозному задоволенні.Емоції весь час змінюються від бурхливого захвату до тихої ліричної насолоди. Враження від кожної наступної композиції нашаровуються на враження від попередніх, і в самому кінці звучить стрімкий, динамічний, віртуозний фінал, що виводить на емоційне і духовне очищення.ROCK SYMPHONY люблять діти, підлітки, молодь, жінки, чоловіки – це ще раз доводить, що справжнє мистецтво і краса до душі усім.від сопродюсерів концертів NOTRE DAME de PARIS та MOZART L’OPERA ROCKДВА ВІДДІЛЕННЯ З АНТРАКТОМНОВА ПРОГРАМАROCK SYMPHONY - Metallica - Master of Puppets    ROCK SYMPHONY - Nightwish - Ghost Love Score   ROCK SYMPHONY - System Of A Down - Aerials   ROCK SYMPHONY - Depeche Mode - Personal Jesus


Заказать и купить билеты на РОК-Симфония / Rock Symphony можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт РОК-Симфония / Rock Symphony в Хмельницком состоится 29 марта 2018 г, 19:00, Филармония.

concert ROCK SYMPHONY

коли 160 АТРИСТІВ НА СЦЕНІ об'єднуються, створюючи єдине звукове поле, усе це пробиває наскрізь!

ROCK SYMPHONY – єдиний монолітний твір. Сценографія, режисура та спецефекти забезпечують неповторне сприйняття музики, відчуття драматургії, закладеної в ній. Під час перформенсу ніщо неподільно.

Глядачі стають учасниками події. Непередавана атмосфера єднає усіх у грандіозному задоволенні.

Емоції весь час змінюються від бурхливого захвату до тихої ліричної насолоди. Враження від кожної наступної композиції нашаровуються на враження від попередніх, і в самому кінці звучить стрімкий, динамічний, віртуозний фінал, що виводить на емоційне і духовне очищення.

ROCK SYMPHONY люблять діти, підлітки, молодь, жінки, чоловіки – це ще раз доводить, що справжнє мистецтво і краса до душі усім.

від сопродюсерів концертів

NOTRE DAME de PARIS та MOZART L’OPERA ROCK

ДВА ВІДДІЛЕННЯ З АНТРАКТОМ

НОВА ПРОГРАМА

ROCK SYMPHONY - Metallica - Master of Puppets
   
ROCK SYMPHONY - Nightwish - Ghost Love Score
 
ROCK SYMPHONY - System Of A Down - Aerials
 
ROCK SYMPHONY - Depeche Mode - Personal Jesus

 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber