Задать город Хмельницкий по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт РОК-Симфония / Rock Symphony в Хмельницком - 1

РОК-Симфония / Rock Symphony

Хмельницкий, 20 марта 2016 г, 19:00
Филармония Филармония
ул. Гагарина, 7
Хмельницкий
+380445905555
280 - 500 грн.
Отменено
Другие даты 29.03
Концерт ROCK SYMPHONY - це коли ОРКЕСТР, ХОР та РОК-БЕНД об'єднуються на сцені, створюючи єдине звукове поле, усе це пробиває наскрізь! ROCK SYMPHONY – єдиний монолітний твір. Сценографія, режисура та спецефекти забезпечують неповторне сприйняття музики, відчуття драматургії, закладеної в ній. Під час перформенсу ніщо неподільно. Глядачі стають учасниками події. Непередавана атмосфера єднає усіх у грандіозному задоволенні. Емоції весь час змінюються від бурхливого захвату до тихої ліричної насолоди. Враження від кожної наступної композиції нашаровуються на враження від попередніх, і в самому кінці звучить стрімкий, динамічний, віртуозний фінал, що виводить на емоційне і духовне очищення. ROCK SYMPHONY люблять діти, підлітки, молодь, жінки, чоловіки – це ще раз доводить, що справжнє мистецтво і краса до душі усім. від сопродюсерів концертів NOTRE DAME de PARIS та MOZART L’OPERA ROCK


Возврат денег за купленные билеты будет производиться по ул. Проскуровская, 33, магазин Мобистар с 22 февраля.

РОК-Симфония / Rock Symphony в других городах:

17сб марта, 2018

КиевДворец Украина

19:00 800 - 1750 32 шт. купить
18вс марта, 2018

КиевДворец Украина

19:00 800 - 1750 40 шт. купить
23пт марта, 2018

ЗапорожьеДК Днепроспецсталь

19:00 420 - 650 50+ шт. купить

Заказать и купить билеты на РОК-Симфония / Rock Symphony можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт РОК-Симфония / Rock Symphony в Хмельницком состоится 20 марта 2016 г, 19:00, Филармония.

Концерт ROCK SYMPHONY - це коли ОРКЕСТР, ХОР та РОК-БЕНД об'єднуються на сцені, створюючи єдине звукове поле, усе це пробиває наскрізь!

ROCK SYMPHONY – єдиний монолітний твір. Сценографія, режисура та спецефекти забезпечують неповторне сприйняття музики, відчуття драматургії, закладеної в ній. Під час перформенсу ніщо неподільно.

Глядачі стають учасниками події. Непередавана атмосфера єднає усіх у грандіозному задоволенні.

Емоції весь час змінюються від бурхливого захвату до тихої ліричної насолоди. Враження від кожної наступної композиції нашаровуються на враження від попередніх, і в самому кінці звучить стрімкий, динамічний, віртуозний фінал, що виводить на емоційне і духовне очищення.

ROCK SYMPHONY люблять діти, підлітки, молодь, жінки, чоловіки – це ще раз доводить, що справжнє мистецтво і краса до душі усім.

від сопродюсерів концертів NOTRE DAME de PARIS та MOZART L’OPERA ROCK

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber