X
Задать город Хмельницкий по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Соломон в юбке в Хмельницком

Соломон в юбке

Хмельницкий, 07 апреля 2017 г, 19:00
Хмельницкий областной украинский музыкально-драматический театр имени Михаила Старицкого Хмельницкий областной украинский музыкально-драматический театр имени Михаила Старицкого
вул. Гагаріна, 7
Хмельницкий
+380445905555
Продажа закрыта
"Соломон у спідниці" - це родинна комедія. За п”єсою Людмили Уліцької. Есфір мріє про онука. Есфір має певні уподобання відносно генеалогії дівчини, яка стане дружиною її сина. Вона знаходить синові наречену - саме ту дівчину, яка народить їй довгоочікуваного онука. Есфір Львівна годна дістати з-під землі усе необхідне і прихилити небо для тих, кого любить. Та щось йде не так... Незважаючи на волю та впертість Есфірі, доля вивертає на щось цілком інше і ситуація виходить з-під контролю. Чи отримає Есфір бажаного онука?


Заказать и купить билеты на Соломон в юбке можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Соломон в юбке в Хмельницком состоится 07 апреля 2017 г, 19:00, Хмельницкий областной украинский музыкально-драматический театр имени Михаила Старицкого.

"Соломон у спідниці" - це родинна комедія. За п”єсою Людмили Уліцької.

Есфір мріє про онука. Есфір має певні уподобання відносно генеалогії дівчини, яка стане дружиною її сина. Вона знаходить синові наречену - саме ту дівчину, яка народить їй довгоочікуваного онука. Есфір Львівна годна дістати з-під землі усе необхідне і прихилити небо для тих, кого любить. Та щось йде не так... Незважаючи на волю та впертість Есфірі, доля вивертає на щось цілком інше і ситуація виходить з-під контролю. Чи отримає Есфір бажаного онука?

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber
Подарочный сертификат Karabas.com X